Psih. Roxana Petricica
Psiholog
Dep. Juridic - Resurse Umane
roxana.petricica@bioresurse.ro
Ec. Valerica SPALOGHE
Contabil
Dep. Economico-Financiar
vali.spaloghe@bioresurse.ro
CS. III. Adriana Macri
Sef compartiment
Dep. Cercetari Interdisciplinare
adriana.macri@bioresurse.ro
CS. III. Tamara Mihociu
Sef statie pilot
Experimentari pilot - carne
tamara.mihociu@bioresurse.ro
Dr. CS. II. Monica Catana
Sef statie pilot
Experimentari pilot - legume si fructe
mona.catana@bioresurse.ro
CS. Adrian Nicolae
Sef compartiment
Compartiment Producție
adrian.nicolae@bioresurse.ro
Dr. CS. II. Denisa Eglantina Duta
Sef Laborator
Lab. Analize Senzoriale
denisa.duta@bioresurse.ro
Dr. Biolog CS. III. Lavinia Mariana Berca
Sef laborator
Lab. Biologie Moleculara
lavinia.berca@bioresurse.ro
Dr. Biolog CS. III. Valeria Gagiu
Sef laborator
Lab. Microbiologie - ELISA
valeria.gagiu@bioresurse.ro
CS. III. Mariana Ionescu
Sef laborator
Lab. Ambalarea produselor alimentare
mariana.ionescu@bioresurse.ro